KONST / Litografier / Färglitografi 12916149
nr 1291 6149
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 258/260, daterad -86. Motivet: 45x39 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 21:02:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström